O NÁS

Naša firma pôsobí na slovenskom i zahraničnom trhu už od roku 1992. Najskôr pod názvom Čalúnnictvo Milan Štefkovič a po transformácii v roku 2004 ako spoločnosť MS – interiér s.r.o.. V roku 2020 prišlo k zmene názvu na MatraCo Slovakia, s.r.o..

Sídlo firmy sa nachádza v Ivanke pri Dunaji (15 km od Bratislavy a 30 km od hraníc SR a AT)

Počas svojho vyše dvadsaťročného pôsobenia sme upevnili svoje miesto na trhu v oblasti opráv i výroby čalúneného nábytku. Naše výrobky sú určené nielen pre súkromných užívateľov a domácnosti, ale pokrývame aj výrobu pre reštaurácie a kancelárske priestory. V súčasnosti sa 80% našej produkcie vyváža do zahraničia (predovšetkým do Rakúska , Švajčiarska a Nemecka), kde oceňujú náš kvalitný prístup k výrobe a spracovaniu čalúneného nábytku. Používanie najkvalitnejších certifikovaných materiálov je pre nás samozrejmosťou, rovnako ako dôraz na inováciu a sledovanie najnovších trendov v odbore.

Okrem výroby a servisu zabezpečujeme i dopravu, kompletizáciu a montáž nábytku priamo na určenom mieste.

Od roku 2013 sme našu činnosť rozšírili o výrobu matracov a pod značkou MatraCo. predávame kvalitné matrace navrhnuté a vyrobené podľa konkrétnych predstáv našich zákazníkov. Okrem štandardizovaných rozmerov dokážeme vyrábať matrace atypických hrúbok a tvarov.

Našim krédom je poctivosť a kvalita pri výrobe. Veríme, že Vás náš prístup nesklame!